apr 132015
 

 Nieuw-Rotterdams-Cafe

Waarde Gaudium,

Het is alweer enige tijd geleden dat de laatste Gaudium borrel heeft plaatsgevonden in Verhip.
Tijd dus voor de volgende borrel, dit keer in de buurt van onze oude sociëteit, in het Nieuw Rotterdams Café op de Witte de Withstraat 63. 

Het oude kantoor van dagblad NRC

De naam Nieuw Rotterdams Café verwijst heel direct naar de geschiedenis van het gebouw waarin het café zit, namelijk het oude kantoor van dagblad NRC. De Witte de Withstraat werd tot in de jaren 90 van de vorige eeuw ook wel de Fleet Street van Rotterdam genoemd, omdat hier, net als in Londen, de redacties van meerdere kranten zaten: de NRC en Het Vrije Volk.

Wij hebben een reservering aan de bar beneden, dus geen aparte zaal. Omdat vrijdagavond een relatief drukke borrelavond is in NRC, krijgen jullie bij binnenkomst een polsbandje om te kunnen bestellen.

Tot vrijdag 17 april vanaf 20u in NRC!

Met Gaudiaanse groet,

Sarah Olierook
Bernd van Miltenburg
Luuk Giezeman

 

Untitled

 

Sorry, the comment form is closed at this time.